Hakkımızda

ŞENYIL TURİZM 1970 yılında Sadettin YILDIRIM tarafından “Yıldırım Kardeşler servis hizmetleri” şahıs şirketi olarak kurulmuş ve hizmete başlamıştır.

1996 yılında günün gereklerini yerine getirmek amacıyla şirketleşme yoluna gidilmiş, ŞENYIL TURİZM ve TAŞIMACILIK HİZMETLERİ LTD.ŞTİ. ismini almıştır. İlk günkü heyecanı ve 45 yıllık tecrübesiyle hizmetlerine devam etmektedir. “İNSAN TAŞIMA” sorumluluğunun bilincinde bir firma olarak geniş araç filosuyla ve dinamik kadrosuyla müşterilerine uzun yıllardır hizmet vermektedir. Tüm servis sürücülerimiz, şirketimiz bünyesinde sigortalı olarak çalışan, Ticari taşıt kullanma belgelerini tüm eğitim ve seminerlere katılarak alan iş deneyimlerinin zirvesinde, sorumluluk sahibi, trafik kurallarına riayet eden güler yüzlü kişilerdir.

Servis araçlarımızın tamamı yolcularımız için azami ölçüde konforlu, iç ve dış temizlikleri devamlı yapılan, herhangi bir iş aksamasına ve gecikmesine meydan verilmemesi için periyodik bakımları özenle yapılmış araçlardır.

Araçlarımızın tümünün trafik, kasko ve koltuk sigortaları yapılmıştır. Mesai kaybına sebebiyet vermeden zamanında ulaşım sağlıyoruz. Hizmet verdiğimiz servis güzergâhlarında her zaman dakik kesintisiz hizmet veriyoruz.

İstek ve şikâyetlerinize zamanında, hızlı bir şekilde çözüm bulabilmek için Çalıştığımız her kuruma bir servis takip elemanı tahsis ediyoruz.

Vizyonumuz

 Şenyıl Turizm ve Taşımacılık LTD.ŞTİ. personel taşımacılığında toplam kalite anlayışını benimsemiştir. Şenyıl Turizm hizmet kalitesiyle, müşteri memnuniyetiyle en iyi şekilde hizmet veren, güvenilen bir marka olmayı amaç edinmiştir, var oluş amacı; gelişen hizmet ve ürünlerini “kalitesinden, güvenilirliğinden, iş ahlakından ve müşteri odaklı çalışmaktan ödün vermeden geniş kitlelere sunmaktır.

Misyonumuz

 Personel taşımacılığını kendisine ek iş olarak değil 1970’ten bugüne tüm benliği olarak kabul eden Şenyıl Turizm tüm yenilikleri, takip ederek hizmet kalitesini her daim geliştirmeyi, ihtiyaçları zamanında tespit ederek süratle çözüm bulmayı işverene köstek değil her daim destek olmayı kendisine görev bilmiştir.

Hizmet sektöründe yeni uygulamalara öncülük ederek talep yaratan, başarısını personel taşımacılığında gösteren, aktif olduğu çalışma alanlarını geliştirebilmeyi ve yönlendirebilmeyi hedefleyen, birbirini destekleyen, tamamlayan ve sinerji yaratan bir şirket olmak.

İlkelerimiz

 Müşterilerin profillerine, bütçelerine, ihtiyaçlarına en uygun ve en yaratıcı seçenekleri uygun değer kalite/fiyat dengesinde sunmak. Zamanlama, fiyat politikası ve güvenlik anlayışının büyük önem taşıdığı ulaştırma sektöründe başarıyı yakalamak sürdürülebilir kalitede hizmet üretimi ile mümkündür. Bu ise ancak bilgili ve yetenekli insan gücü, donanım, araç yatırımı ve bilgi sistemleri ile sağlanabilir. Hızlı ve hatasız hizmet sunan ŞENYIL TURİZM müşteriye hizmet anlayışını en üst seviyede tutan farklılaşmış bir kurumdur.

Kalite Politikamız

  • Uzman hizmet kadrosu
  • Seyahat esnasında yüksek emniyet
  • %100 Müşteri memnuniyeti
  • Zamanında güvenli (dakik) ulaşım
  • Sürekli geliştirme ve iyileştirme